UNIKALNE

Wydłużacze zasięgu EV

Wydłużacz zasięgu

Wydłużacz zasięgu – zwiększenie zasięgu i płynności jazdy

Wydłużacz zasięgu to urządzenie zewnętrzne, które poprawia charakterystykę pedału gazu, dzięki czemu energia jest wykorzystywana bardziej efektywnie, a średnia moc regeneracji (odzyskiwania) podczas hamowania jest wyższa.
Dla kierowcy oznacza to większy zasięg oraz przyjemniejszą i płynniejszą jazdę bez zmiany mocy maksymalnej.

Funkcja coast/glide

Wszystkie wydłużacze zasięgu dają możliwość swobodnego toczenia się samochodu ( tzw. coast). Gdy pedał gazu pozostanie lekko wciśnięty, samochód będzie poruszał się bez regeneracji i bez przyspieszania. Efektywniej wykorzystuje energię i zwiększa zasięg, podobnie jak tryb “Neutral” uruchamiany stopą kierowcy.

Zwiększenie mocy

Jako opcja na życzenie, dla niektórych samochodów (na przykład BMW i3, Tesla S, Tesla X, Tesla 3 z wyłączeniem Performance), możliwe jest lekkie zwiększenie mocy i momentu obrotowego.

Gwarancja na samochód

Wydłużacz zasięgu jest urządzeniem zewnętrznym i nie ingeruje w konstrukcję samochodu. Z łatwością można go odłączyć przed wizytą w serwisie. Jest niewykrywalny dla diagnostyki komputerowej.

Zwiększona żywotność baterii

Dzięki trybowi coast i poprawie płynności przyspieszenia, całkowita ilość energii pobieranej i oddawanej do akumulatora jest mniejsza. Wpływa pozytywnie na SOH (długowieczność) akumulatora.

Wydłużacz zasięgu - zasada działania

Sprawdź sekcję pobierania

Sprawdź sekcję pobierania, aby uzyskać instrukcje obsługi produktów, aktualizacje oprogramowania sprzętowego i inne.

Wydłużacz zasięgu - opakowanie
0

Your Cart